Metody ewaluacji w polityce emerytalnej — debaty : [Debata I — „Adekwatność systemu emerytalnego”]

Agnieszka Chłoń-Domińczak , Filip Chybalski , Alicja Jajko-Siwek , Ryszard Szarfenberg

Prezentujemy poniżej pierwszą z trzech debat, jakie zostały przeprowadzone 23 marca 2018 roku podczas ogólnopolskiego seminarium nt. „Metody ewaluacji w polityce emerytalnej”. Jego organizatorem był Zakład Teorii i Metodologii Polityki Społecznej Instytutu Polityki Społecznej Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. W każdej z debat — prowadzonych przez moderatorów — wzięli udział zaproszeni referenci oraz zgromadzeni na sali goście konferencji.
Autor Agnieszka Chłoń-Domińczak
Agnieszka Chłoń-Domińczak
, Filip Chybalski
Filip Chybalski