Charakterystyka wybranych wskaźników finansowych w analizie przedsiębiorstwa turystycznego w Polsce

Paweł Bator , Anna Zielińska-Chmielewska , Żaneta Nejman

n/a
Author Paweł Bator - Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości w Poznaniu
Paweł Bator,,
, Anna Zielińska-Chmielewska (WT / KKG)
Anna Zielińska-Chmielewska,,
- Department of Business Activity
, Żaneta Nejman - Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu
Żaneta Nejman,,
Book Mucha-Szajek Ewa, Tauber Roman Dawid (eds.): Turystyka, hotelarstwo, gastronomia w teorii i praktyce, Monografie - Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu, no. 16, 2017, Wydawnictwo Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii, ISBN 978-83-88537-95-0, 442 p.
Keywords in Polishfinansowa analiza wskaźnikowa przedsiębiorstwa, charakterystyka wybranych grup wskaźników płynności, zadłużenia, rentowności oraz sprawności i produktywności działania
Score sourcepublisherList
ScoreMinisterial score = 5.0, 16-04-2020, MonographChapterAuthor