Społeczno-ekonomiczne uwarunkowania postaw przedsiębiorczych mieszkańców wsi w Polsce

Jan Sikora

n/a
Author Jan Sikora (WE / KSiF)
Jan Sikora,,
- Department of Sociology and Philosophy
Book Swadźba Urszula, Pactwa Bożena, Żak Monika (eds.): Praca - więź - integracja : wyzwania w życiu jednostki i społeczeństwa : monografia poświęcona pamięci prof. zw. dr. hab. Władysława Jachera. T. 1, Praca, przedsiębiorczość, gospodarka oparta na wiedzy, Prace Naukowe Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, 2015, Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, ISBN 978-83-8012-351-9, 391 p.
Keywords in Polishprzedsiębiorczość, wieś, uwarunkowania przedsiębiorczości ekonomiczne społeczne
ScoreMinisterial score = 5.0, BookMonographyChapterAuthor