On Ostrowski type inequalities via fractional integrals of a function with respect to another function

Marian Matłoka

Abstract

In this paper, we establish new Ostrowski type inequalities involving fractional integrals with respect to another function. Such fractional integrals generalize the Riemann-Liouville fractional integrals and the Ostrowski type fractional integrals.
Autor Marian Matłoka (WIiGE / KMS)
Marian Matłoka
- Katedra Matematyki Stosowanej
Tytuł czasopisma/seriiJournal of Nonlinear Sciences and Applications, ISSN 2008-1898, (0 pkt)
Rok wydania2020
Tom13
Nr2
Paginacja100-106
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Słowa kluczowe w języku polskimnierówność Ostrowskiego, funkcje h-wypukłe
Słowa kluczowe w języku angielskimOstrowski type inequality, h-convex function
Klasyfikacja ASJC2602 Algebra and Number Theory; 2603 Analysis
DOIDOI:10.22436/jnsa.013.02.04
URL https://www.isr-publications.com/jnsa/articles-8209-on-ostrowski-type-inequalities-via-fractional-integrals-of-a-function-with-respect-to-another-function
Języken angielski
Punktacja (całkowita)5
Żródło punktacjijournalList
PunktacjaPunktacja MNiSW = 5.0, 25-03-2020, ArticleFromJournal
Wskaźniki publikacji Scopus SNIP (Source Normalised Impact per Paper): 2018 = 1.232; Impact Factor WoS: 2016 = 1.34 (2)
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?