Tajemnica przedsiębiorstwa a dyrektywa Unii Europejskiej o ujawnianiu informacji niefinansowych

Aldona Kamela-Sowińska

n/a
Autor Aldona Kamela-Sowińska (WZ / KR)
Aldona Kamela-Sowińska
- Katedra Rachunkowości
Paginacja263-276
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.65
Książka Kamela-Sowińska Aldona, Szczepankiewicz Elżbieta (red.): Finansyzacja i jej wpływ na globalny rozwój sprawozdawczości finansowej. Wybrane prace z dorobku naukowego Katedry Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu za lata 2007-2017, 2017, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, ISBN 978-83-65287-42-7, [982-83-65287-42-7], 541 s.
Słowa kluczowe w języku polskimtajemnica przedsiębiorstwa, rachunkowość, sprawozdawczość finansowa, dyrektywy UE, informacje niefinansowe
Językpl polski
Pomijane przy ocenie parametrycznejtak
Punktacja (całkowita)0