Tajemnica przedsiębiorstwa a dyrektywa Unii Europejskiej o ujawnianiu informacji niefinansowych

Aldona Kamela-Sowińska

n/a
Author Aldona Kamela-Sowińska (WZ / KR)
Aldona Kamela-Sowińska,,
- Department of Accounting
Book Kamela-Sowińska Aldona, Szczepankiewicz Elżbieta (eds.): Finansyzacja i jej wpływ na globalny rozwój sprawozdawczości finansowej. Wybrane prace z dorobku naukowego Katedry Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu za lata 2007-2017, 2017, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, ISBN 978-83-65287-42-7, [982-83-65287-42-7], 541 p.
Keywords in Polishtajemnica przedsiębiorstwa, rachunkowość, sprawozdawczość finansowa, dyrektywy UE, informacje niefinansowe
Not used for evaluationyes