Ocena kondycji ekonomicznej gospodarstwa rolnego z województwa lubuskiego w kontekście akcesji Polski do UE

Agnieszka Dziamara , Bazyli Czyżewski , Łukasz Kryszak

n/a
Author Agnieszka Dziamara (UEP)
Agnieszka Dziamara,,
- Poznań University of Economics and Business
, Bazyli Czyżewski (WE / KMiGŻ)
Bazyli Czyżewski,,
- Department of Macroeconomics and Agricultural Economics
, Łukasz Kryszak (WE / KMiGŻ)
Łukasz Kryszak,,
- Department of Macroeconomics and Agricultural Economics
Book Grzelak Aleksander, Staniszewski Jakub (eds.): Rozwój biogospodarki w Unii Europejskiej – uwarunkowania, dylematy, perspektywy : seminarium studencko-asystenckie, Parlament Europejski, Bruksela, grudzień 2018, 2019, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, Wydawnictwo Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, ISBN 978-83-65744-12-8, 223 p.
Keywords in Polishdochód gospodarstwa rolnego, zyskowność produckji, województwo lubuskie
Keywords in Englishfarm income, profitability of production, lubuskie voivodship
Score sourcepublisherList
ScoreMinisterial score = 20.0, 23-03-2020, MonographChapterAuthor