Some inequalities of Hadamard type for mappings whose second derivatives are h-convex via fractional integrals

Marian Matłoka

Abstract

n/a
Autor Marian Matłoka (WIiGE / KMS)
Marian Matłoka
- Katedra Matematyki Stosowanej
Tytuł czasopisma/seriiJournal of Fractional Calculus and Applications, ISSN 2090-584X, e-ISSN 2090-5858, (0 pkt)
Rok wydania2015
Nr6
Paginacja110-119
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Słowa kluczowe w języku angielskimRiemann-Liouville integrals, Hadamard inequality, convex function, s-convex function, h-convex function
Języken angielski
Punktacja (całkowita)5
Żródło punktacjijournalList
PunktacjaPunktacja MNiSW = 0.0, 30-12-2019, ArticleFromJournal
Punktacja MNiSW (2013-2016) = 5.0, 30-12-2019, ArticleFromJournal
Liczba cytowań*
Cytuj
Udostępnij Udostępnij

Pobierz odnośnik do tego rekordu


* Podana liczba cytowań wynika z analizy informacji dostępnych w Internecie i jest zbliżona do wartości obliczanej przy pomocy systemu Publish or Perish.
Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?