Efekty relacyjne w zarządzaniu relacjami z partnerami. Ocena działań na rynku instytucjonalnym

Piotr Kwiatek

This article uses the result of research carried out over nearly three years on sales, marketing and procurement managers. Results presented in the paper showed a significant gap between expectations in shaping customer relationships and actions taken by businesses with structuring in the form of loyalty to the institutional market.
Author Piotr Kwiatek (WZ / KSM)
Piotr Kwiatek,,
- Department of Marketing Strategies
Other language title versionsRelationship Outcome in Relationship Management. A look at Companies' Actions on B2B Market
Journal seriesStudia Ekonomiczne. Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, ISSN 2083-8611, (B 10 pkt)
Issue year2014
Keywords in Polishefekty relacyjne, rynek przedsiębiorstw
Abstract in PolishW niniejszym artykule wykorzystano wyniku badań (eksploracyjnych i konfirmacyjnych) przeprowadzonych w ciągu blisko trzech lat wśród menedżerów sprzedaży, marketingu i zakupów. Przedstawione w artykule wyniki wskazują na istotną rozbieżność pomiędzy oczekiwaniami w zakresie kształtowania relacji przez klientów a działaniami podejmowanymi przez przedsiębiorstwa prowadzące strukturyzację w formie programów lojalnościowych na rynku instytucjonalnym.
ScoreMinisterial score = 7.0, 31-03-2019, ArticleFromJournal
Ministerial score (2013-2016) = 10.0, 31-03-2019, ArticleFromJournal
Additional fields
Tytuł numeruZarządzanie relacjami w biznesie. Współczesne wyzwania