Wsparcie dochodów i inwestycji gospodarstw rolnych w Polsce w ramach wspólnej polityki rolnej Unii Europejskiej

Sylwia Krupa , Joanna Sitarz , Sebastian Stępień

n/a
Author Sylwia Krupa
Sylwia Krupa,,
, Joanna Sitarz
Joanna Sitarz,,
, Sebastian Stępień (WE / KMiGŻ)
Sebastian Stępień,,
- Department of Macroeconomics and Agricultural Economics
Book Grzelak Aleksander, Staniszewski Jakub (eds.): Rozwój biogospodarki w Unii Europejskiej – uwarunkowania, dylematy, perspektywy : seminarium studencko-asystenckie, Parlament Europejski, Bruksela, grudzień 2018, 2019, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, Wydawnictwo Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, ISBN 978-83-65744-12-8, 223 p.
Keywords in Polishgospodarstwa rolne, dochody, inwestycje, wspólna polityka rolna, Polska
Keywords in Englishfarms, incomes, investments, Common Agricultural Policy, Poland
Score sourcepublisherList
ScoreMinisterial score = 20.0, 23-03-2020, MonographChapterAuthor