"Ujawnione" i "ukryte" wartości niematerialne - dlaczego standardy rachunkowości nie nadążają za rzeczywistością funkcjonowania przedsiębiorstw w epoce wiedzy

Elżbieta Szczepankiewicz

n/a
Author Elżbieta Szczepankiewicz (WZ / KR)
Elżbieta Szczepankiewicz,,
- Department of Accounting
Book Kamela-Sowińska Aldona, Szczepankiewicz Elżbieta (eds.): Finansyzacja i jej wpływ na globalny rozwój sprawozdawczości finansowej. Wybrane prace z dorobku naukowego Katedry Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu za lata 2007-2017, 2017, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, ISBN 978-83-65287-42-7, [982-83-65287-42-7], 541 p.
Keywords in Polishwartości niematerialne, standardy rachunkowości, sprawozdania o kapitale intelektualnym, informacje niefinansowe
Not used for evaluationyes