Inspekcje przedzaładunkowe jako jeden z elementów ochrony konsumentów i budowania zadowolenia wśród odbiorców finalnych opakowań jednostkowych przeznaczonych do kontaktu z żywnością

Aneta Szumicka

n/a
Author Aneta Szumicka (UEP)
Aneta Szumicka,,
- Poznań University of Economics and Business
Book Skrzypek Elżbieta, Kijek Tomasz, Kowalska Aleksandra (eds.): Nowa jakość usług w warunkach serwicyzacji : monografia, 2017, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydział Ekonomiczny, Katedra Zarzadzania Jakością i Wiedzą, ISBN 978-83-62785-25-4, 283 p.
Keywords in Polish inspekcja przezaładunkowa, AQL, kontrola, rodzaje inspekcji przedzaładunkowych
Score sourcepublisherList
ScoreMinisterial score = 20.0, 14-04-2020, MonographChapterAuthor