Inwestowanie w szkolenia - ryzyko pracownika?

Olena Shelest

W artykule uporząd­kowano doty­chcza­sowy stan wiedzy na temat ryzyka inwest­owa­nia w kap­i­tał ludzki. Zaprezen­towano istotę szkole­nia jako formy inwest­owa­nia w kap­i­tał ludzki z per­spek­tywy pra­cown­ika. Uznano, że niezbędne jest roz­pa­try­wanie inwest­owa­nia w szkole­nia w kon­tekś­cie ryzyka dla pra­cown­ika. Przed­staw­iono wybrane czyn­niki mające wpływ na wys­tępowanie tego zjawiska.
Author Olena Shelest (WE / KEiRK)
Olena Shelest,,
- Department of Education and Personnel Development
Journal seriesZarządzanie Zasobami Ludzkimi, ISSN 1641-0874, (B 13 pkt)