Właściwości reologiczne oraz tekstura kisieli zagęszczonych skrobią woskową różnego pochodzenia botanicznego

Joanna Le Thanh-Blicharz , Jacek Lewandowicz

Celem badań była ocena wpływu dodatku skrobi woskowych różnego pochodzenia botanicznego na właściwości reologiczne i uniwersalny profil tekstury kisieli.
Publication typeOriginal work published as abstract
Author Joanna Le Thanh-Blicharz - Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego Oddział Koncentratow Spożywczych i Produktów Skrobiowych w Poznaniu
Joanna Le Thanh-Blicharz,,
, Jacek Lewandowicz (UEP)
Jacek Lewandowicz,,
- Poznań University of Economics and Business
Book Le Thanh-Blicharz Joanna, Lewandowicz Jacek (eds.): II Wielkopolska Konferencja Nauka Gospodarce Żywnościowej : 25 lat technologii żywności w warunkach gospodarki rynkowej : Materiały konferencyjne, 2016, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, 130 p.
Keywords in Polishskrobia woskowa, reologia, tekstura, kisiel