The role of diversification in decreasing the risk of portfolios on the Warsaw Stock Exchange

Marcin Flotyński

n/a
Autor Marcin Flotyński (WE / KTPiPP)
Marcin Flotyński
- Katedra Polityki Pieniężnej i Rynków Finansowych
Paginacja 113-124
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.55
Książka Głodek Zenon, Kuciński Andrzej (red.): Wybrane aspekty z finansów i rynków finansowych , Studia i Prace Wydziału Ekonomicznego - Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, nr 8, 2015, Wydawnictwo Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ISBN 978-83-89682-30-7, [978-83-63134-38-9 ], 232 s.
Słowa kluczowe w języku angielskimdiversification, capital market, the Warsaw Stock Exchange, portfolios of financial assets, securities, non-linear programming
Języken angielski
Punktacja (całkowita)5
PunktacjaPunktacja MNiSW = 5.0, 09-12-2019, MonographChapterAuthor