Crowdsourcing - kierunki rozwoju, kluczowe wyzwania

Dorota Flizikowska , Adam Flizikowski

n/a
Author Dorota Flizikowska (UEP)
Dorota Flizikowska,,
- Poznań University of Economics and Business
, Adam Flizikowski - Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy (UTP)
Adam Flizikowski,,
Publication size in sheets1
Book Borusiak Barbara, Pająk Kazimierz (eds.): Nowe wyzwania gospodarcze a problemy zarządcze w przedsiębiorstwie, 2015, CeDeWu, ISBN 978-83-7556-723-6, 269 p.
Keywords in Polishrytualizacja, nierównowaga demograficzna, obrót bezgotówkowy,badania etnograficzne,zaufanie,kapitał intelektualny,wycena, kapitał ludzki,business intelligence,praca tymczasowa,edukacja,e-commerce,handel internetowy,motywy zachowań, konsument, crowdsourcing, przedsiębiorczość, CSR
ScoreMinisterial score = 5.0, 06-12-2019, MonographChapterAuthor