Zawartość azotanów w daniach gotowych oraz przyrządzanych samodzielnie dla niemowląt i małych dzieci

Anna Bona

Celem przeprowadzonych badań było porównanie zawartości azotanów (III,V) w gotowych posiłkach w słoikach oraz w ich tradycyjnych odpowiednikach przyrządzonych samodzielnie.
Publication typeOriginal work published as abstract
Author Anna Bona (WT / KTAS)
Anna Bona,,
- Department of Food Commodity Science
Book Le Thanh-Blicharz Joanna, Lewandowicz Jacek (eds.): II Wielkopolska Konferencja Nauka Gospodarce Żywnościowej : 25 lat technologii żywności w warunkach gospodarki rynkowej : Materiały konferencyjne, 2016, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, 130 p.
Keywords in Polishazotany, żywność uzupełniająca, bezpieczeństwo żywności, gotowe posiłki dla niemowląt i małych dzieci