Sytuacja ekonomiczna gospodarstw rolnych mlecznych i trzodowych w województwie kujawsko-pomorskim oraz szanse i zagrożenia ich rozwoju w nowej perspektywie finansowej 2014-2020

Andrzej Czyżewski , Roman Sass

n/a
Autor Andrzej Czyżewski (WE / KMiGŻ)
Andrzej Czyżewski
- Katedra Makroekonomii i Gospodarki Żywnościowej
, Roman Sass - Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
Roman Sass
Paginacja67-92
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych1.25
Książka Czyżewski Andrzej, Czakowski Dariusz (red.): Efektowność ekonomiczna i adekwatność społeczna w wyborach gospodarczych : z prac warsztatów naukowo-badawczych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy dla doktorantów i habilitantów , 2015, Wydawnictwo Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, ISBN 978-83-89914-84-2, 163 s.
Słowa kluczowe w języku polskim struktura gospodarstw, skala produkcji, dochody gospodarstw, , produktywność i dochodowość czynników produkcji, wsparcie gospodarstw rolnych po 2015 roku
Językpl polski
Punktacja (całkowita)5
PunktacjaPunktacja MNiSW = 5.0, 09-12-2019, MonographChapterAuthor