Sytuacja ekonomiczna gospodarstw rolnych mlecznych i trzodowych w województwie kujawsko-pomorskim oraz szanse i zagrożenia ich rozwoju w nowej perspektywie finansowej 2014-2020

Andrzej Czyżewski , Roman Sass

n/a
Author Andrzej Czyżewski (WE / KMiGŻ)
Andrzej Czyżewski,,
- Department of Macroeconomics and Agricultural Economics
, Roman Sass - Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
Roman Sass,,
Book Czyżewski Andrzej, Czakowski Dariusz (eds.): Efektowność ekonomiczna i adekwatność społeczna w wyborach gospodarczych : z prac warsztatów naukowo-badawczych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy dla doktorantów i habilitantów , 2015, Wydawnictwo Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej, ISBN 978-83-89914-84-2, 163 p.
Keywords in Polish struktura gospodarstw, skala produkcji, dochody gospodarstw, , produktywność i dochodowość czynników produkcji, wsparcie gospodarstw rolnych po 2015 roku
ScoreMinisterial score = 5.0, 09-12-2019, MonographChapterAuthor