Wpływ wdrożenia MSSF na wierność, rzetelność i porównywalność sprawozdania finansowego zakładu ubezpieczeń

Maria Kiedrowska

n/a
Author Maria Kiedrowska (WZ / KR)
Maria Kiedrowska,,
- Department of Accounting
Pages448 - 462
Book Kamela-Sowińska Aldona, Szczepankiewicz Elżbieta (eds.): Finansyzacja i jej wpływ na globalny rozwój sprawozdawczości finansowej. Wybrane prace z dorobku naukowego Katedry Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu za lata 2007-2017, 2017, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, ISBN 978-83-65287-42-7, [982-83-65287-42-7], 541 p.
Keywords in Polishzakład ubezpieczeń, sprawozdanie finansowe, MSSF/MSR, cechy jakościowe sprawozdania finansowego, koncepcja wiernego i rzetelnego obrazu, porównywalność sprawozdania finansnowego
Not used for evaluationyes